ביום 7.10.2023 חוו אזרחי ישראל מתקפת טרור רצחנית, במסגרתה נרצחו ונחטפו חיילים ואזרחים רבים. בעקבות המצב הביטחוני ותחילת מערכה של לחימה, אשר כוללת גיוסי מילואים, פעילויות התנדבותיות של אזרחים, פעילות להשבת חטופים, ואזרחים רבים שפונו מבתיהם, עסקים רבים ברחבי הארץ צמצמו את פעילותם, עובדים הוצאו לחל"ת, והורים רבים נאלצו להישאר עם ילדיהם. מצב כאוטי זה הביא לקושי ממשי של אזרחים רבים לעמוד בהתחייבויות חוזית שנטלו על עצמם טרם מצב החירום, כדוגמת חוזי שכירות, חוזי מכר, לימודים, פעילות עסקית וכיו"ב.
בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" עובדים רבים נעדרים מעבודתם משלל סיבות – החל מצו 8 ועד לצורך בשמירה על הילדים. יתרה מכך רובנו, מוכי הלם ותדהמה, מצאנו את עצמנו מתקשים לחזור לשגרת עבודה. בנוסף עלה צורך ורצון לתמוך בחיילים ובמפוני היישובים, ובכך לסייע למאמץ הלחימה. כמו כן, ישנם עסקים רבים שנקלעו לקשיים בעקבות המצב ועובדים רבים חוששים לאבד את מקור פרנסתם.
מתקפת הפתע של חמאס על ישובי עוטף עזה ב-7 לאוקטובר 2023 גבתה חיי אדם ופצועים רבים. יישובי עוטף עזה הפכו לזירת קרב ותושבים רבים מצאו עצמם בפניי שוקת שבורה, אובדן אמון, והצורך להגן על עצמם ומשפחתם בכוחות עצמם. מסיבה זו, תושבים רבים מחפשים דרכים להגנה עצמית באמצעות הוצאת רישיון לנשק פרטי.
logo בניית אתרים