דיני משפחה זהו תחום מורכב הדורש מעבר לניסיונו המקצועי של עורך הדין גם רגישות מיוחדת, ומתן שירות אישי וליווי צמוד לאורך ההליך כולו, כמו גם זמינות, אנושיות, ומענה ללבטים וקשיים נפשיים של הלקוח אשר עבורו "השמיים נפלו" והוא זקוק בעזרת עורך הדין להרכיב מחדש את "הפאזל של חייו".

תיקים בענייני משפחה כוללים סוגיות מגוונות בענייני קטינים, לעיתים אלימות במשפחה, התעללות, והרבה מאוד נושאים אישיים אשר טעונים פתרונות דחופים, ועל כן ערוך משרדנו ליתן ליווי צמוד ואישי לכל לקוח במשברים מסוג זה של חייו אשר מצריכים תכנון מחדש ואסטרטגיה להמשך. 

בנוסף מעניק משרדנו שירותי גישור בתחום המשפחה על מנת לנסות ולפתור משברים בדרך של שיתוף פעולה, השבת השליטה ללקוחות עצמם לתכנן ולהחליט בדבר אופן ההסכם הרצוי להם, חיסכון בהוצאות ועוגמת נפש, ומזעור סיכונים הכרוכים בהליכים משפטיים.

בעת שהנכם עומדים לבחור עורך דין בתחום דיני המשפחה או מגשר, במרכז תשומת לבכם צריכים לעמוד ניסיונו בתחום דיני משפחה על מנת להבטיח הצלחה בתיק. מכיוון שמדובר בתחום רגיש, חשוב לבחור עורך דין בתחום דיני המשפחה אשר הנכם מרגישים בנוח לידו ואשר מדבר אליכם בצורת התנהגותו וגישתו המקצועית.

להלן דוגמאות לנושאים המוטפלים במשרדנו במסגרת תחום דיני המשפחה:

דיני משפחה וגישור


הסכמי ממון לפני נישואין / לאחר נישואין.
הסכמי הורות משותפת. 
הסכמי גירושין / התרת נישואין.
הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין. 
תביעות לקבלת גט.
תביעת מזונות.
בקשה למינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש.
בקשה למינוי מנהל עיזבון.
תביעת מדור.
בקשות בעניין הטרדה מאיימת.
זמני שהות בעניין קטינים.
צווי הגנה.
תביעות רכושיות.
תביעות שונות בבתי המשפט לענייני משפחה / בתי הדין הרבניים.  
צווי עיקול להבטחת מזונות.
צווי עיכוב יציאה מהארץ.
תביעות בנושא רכוש / פירוק שיתוף
תביעות כתובה בבית הדין הרבני.
תביעות בין אחים בענייני עיזבון. 

טואול - בניית אתרים